Концертно-театральная Афиша Украины   
Дмитрий Комаров


реклама реклама
Название:

Дмитрий Комаров

Программа:Экстремальная планета и неизвестная Бразилия.
Дата:2019-06-15 13:00
Город:Киев
Площадка:Freedom Hall
Билеты:
Поделиться:


Пресс-релиз:
Дмитро Комаров привезе до Києва «Екстремальну Бразилію»!

Відомий український мандрівник, ведучий програми «Світ навиворіт» Дмитро Комаров поділиться ексклюзивними подробицями нових пригод команди в Бразилії, які ще не бачили глядачі.

Готові? Зустрінемось 15 червня, о 13:00 в Freedom Hall, Київ.

Телеведучий розповість про унікальну експедицію до племені яномамі, одного з найбільш ізольованих народів світу. Команда «Світу навиворіт» стала першими журналістами, які змогли зняти життя та стародавні ритуали жителів цього племені.

Дмитро поділиться, як йому вдалося потрапити в саме серце головного карнавалу країни в Ріо-де-Жанейро і стати його учасником, вийти на самбадром в числі танцюристів кращих бразильських шкіл і зняти унікальні кадри.

Дмитро Комаров під час зйомок побував в одному з найзагадковіших місць світу, пустелі Ленсойс-Мараньєнсіс, рівною за красу якої годі й шукати, випробував на собі особливості полювання на гігантських крабів в мангрових лісах і спробував шокуючі делікатеси місцевого населення.

Ці та безліч інших зчахоплюючих історій Дмитро Комаров розповість на майстер-класі 15 червня, 13:00, Freedom Hall, Київ.


Так же рекомендуем посмотреть другие концерты и спектакли на сайте Афиша Украины.