Концертно-театральная Афиша Украины   
Вечерний Квартал


реклама реклама
Название:

Вечерний Квартал

Программа:Весенняя программа
Дата:2019-03-15 19:00
Город:Киев
Площадка:Дворец "Украина"
Билеты:
Поделиться:


Пресс-релиз:
Мабуть, будь-яка людина бажає рано чи пізно трішки відволіктися від повсякденного життя, подивитися якусь телепрограму і від душі посміятися над анекдотами коміків. Саме такою телепрограмою, котра змусить вас плакати від сміху є “Вечірній Квартал”, який регулярно транслюється на каналі “1+1”.

Кожного дня резиденти “Вечірнього Кварталу” придумують щось нове, різні розважальні сюжети з життя людей, політичні події в країні, а також діяльність відомих зірок шоубізу.

Подивившись черговий випуск цієї гумористичної телепрограми ви отримаєте:
- Дві години безкінечного сміху;
- Відмінний настрій на цілий день;
- Гарно проведете свій час із рідними та дітьми;
- Будете в курсі останніх новин естради та політики.

Гумор та акторська майстерність “кварталівців” є ідеальними ліками від поганого настрою і нудьги. Будучи глядачем “Вечірнього Кварталу” ви зберігаєте свій оптимізм та здоровий погляд на життя. Тому, якщо ви бажаєте отримати справжнє естетичне задоволення – вам необхідно завітати на “Вечірній Квартал”. Свідком нової програми ви можете стати 13 та 14 березня на телезйомці нового шоу в Національному Палаці мистецтв “Україна”. Тож, не зволікайте, і приєднуйтеся до нас і ставайте учасником створення гарного настрою для всіх. Відомо, що сміх продовжує життя, а з таким шоу, ми мабуть будемо жити вічно.Так же рекомендуем посмотреть другие концерты и спектакли на сайте Афиша Украины.