Концертно-театральная Афиша Украины   
Друга Ріка


реклама реклама
Название:

Друга Ріка

Программа:Тур Пирамида - финальній концерт
Дата:2019-03-08 19:00
Город:Киев
Площадка:Дворец Спорта
Билеты:
Поделиться:


Пресс-релиз:
8 Березня топовий український гурт «Друга Ріка» зіграє незабутній святковий концерт у столичному Палаці Спорту!

Унікальність цієї події полягає ще й в тому, що цей концерт стане фіналом всеукраїнського туру на підтримку нового альбому «Піраміда»!

Для самих музикантів «Піраміди» — логічний результат двадцятиоднорічної історії музикальних пошуків та експериментів. Кожен із яких, без сумніву, вплинув на створення цієї платівки.

Дев'ять самобутніх треків, що складаються разом у єдину лінію з довершеним сюжетом. Музична добірка, яка трек за треком розкриває та пояснює сприйняття світу зрілою людиною, а також найкращі пісні «Друга Ріка» за всі роки існування!
«Ми зіграємо для вас найкращий альбом, який ми спромоглись записати за свою історію! Ми справді чекали на цей запис, і тепер для нас вкрай важливо розділити з вами радість від нового релізу» - признаються музиканти.

Знайомство публіки із концертним звучанням сьомого студійного альбому «Друга Ріка» «Піраміда» розпочалося у Лондоні, далі гурт вирушив містами України, та фінальним акордом стане, звичайно, виступ у Києві!

Готуйтеся до справжнього рок-н-рольного драйву - зробимо це 8 Березня по-справжньому яскравим та незабутнім!Так же рекомендуем посмотреть другие концерты и спектакли на сайте Афиша Украины.